Ocieplaj wykorzystując Recticel izolacje nawet dla domów z cegły

Nieistotne, czy budujesz dom od nowa, czy pragniesz docieplić stojący dom, wykorzystaj do tego celu dobrą izolację Recticel oraz oszczędzaj na opłatach za ogrzewanie.
Mieszkamy w strefie, gdzie zimy potrafią być mroźne.

Istotna jest dobra izolacja. Jeżeli cenimy dobre izolacje Recticel na pewno sprostają naszym wymaganiom. W trakcie budowy domu dobrze jest zadbać o właściwą izolację. Może to być izolacja podłogowa. Posadzkę przy gruncie należy zawsze izolować. Jeśli chcemy mieć ogrzewanie podłogowe, musimy wyjątkowo zatroszczyć się o poprawną izolację podłóg oraz stropów międzykondygnacyjnych. Recticel oferuje bardzo łatwe w montażu płyty izolacyjne zbudowane z pianki PIR. Płyty takie są odporne na uszkodzenia oraz stworzone specjalnie do ogrzewania podłogowego. Płytki mają specjalną okładzinę, odporną na materie alkaiczne, co podnosi efektywność nagrzewania podłogowego.
dzielnica

Źródło: tlc.howstuffworks.com
Izolacje Recticel zdadzą test również przy izolacjach naściennych albo sufitowych wewnętrznych. Możemy w ten sposób izolować stary lub dopiero powstający dom – zobacz i porównaj -. W wypadku starego domu przykładowo z cegły, rozterki odnośnie używania izolacji są ogromne, szczególnie, gdy miewamy do czynienia z zabytkowym budynkiem,, gdzie nie można zmieniać elewacji zewnętrznej. Wyjściem wówczas jest wyłącznie dobra izolacja wewnętrzna. Recticel sprostał tym wymogom, proponując proste w montażu cienkie płyty izolacyjne. Płytki takie przyklejamy do podłoża za pomocą zaprawy klejowej albo mechanicznie za pomocą specjalnych wkrętów na drewnianym ruszcie. Jeśli chodzi o montaż klejowy, płytki Recticel mogą być przyklejane do różnych powierzchni.

Mogą to być płytki gipsowe, ściany z cegły ogniotrwałe czy betonowe.
Recticel może chełpić się najdoskonalszymi parametrami termicznymi. Postawmy więc na jakość oraz ciepły budynek, śmiało sięgając po te produkty.