Prąd na sali na wesele – na co zwrócić największą uwagę i o co konkretnie pytać przy wybieraniu sali?

Wybór właściwej sali na wesele bez wątpliwości nie jest łatwy – zwykle zajmuje nam to naprawdę sporo czasu, a w końcu i tak nie potrafimy się zdecydować.

Zespół Mieszkaniowy Salwator City wyróżniony w konkursie Baumit Fasada Roku 2009

Autor: Baumit
Źródło: Baumit
Jeśli już się za to zabieracie, wtedy musicie równocześnie pamiętać o dużej ilości rzeczy, o które musicie zapytać managera konkretnej sali. Dzisiaj weźmiemy na tapetę kwestię prądu – zazwyczaj nie poświęcamy temu zbyt dużo uwagi, gdyż wydaje nam się, że jest to kwestia oczywista, jednakże zawsze niewątpliwie warto doprecyzować pewne rzeczy przed zawarciem umowy.
dom - krajobraz

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Co w wypadku braku prądu?

Wyobraź sobie, iż w trakcie Twojego wesela nagle zabraknie prądu – co w takiej sytuacji? Zazwyczaj powoduje to ogromne komplikacje – nie ma światła na sali, DJ nie może korzystać ze swojego sprzętu, a równocześnie goście przestają się dobrze bawić. Tego typu scenariusz brzmi jak wyjątkowa katastrofa, zatem bez wątpliwości warto decydować się na miejsca, które mają dodatkowo swój generator prądu.

Jeśli przedstawiany tekst jest dla Ciebie ciekawy, odwiedź ten link liczniki wody, a zgłębisz więcej informacji, jakie Cię niesamowicie zainteresują.

Jeśli takie urządzenie znajduje się w Waszym wymarzonym miejscu, wówczas bez wątpliwości będziecie mogli spać spokojnie – wówczas będziecie mieć praktycznie pewność, że nawet w wypadku nieprzewidzianych wypadków generator prądu zwyczajnie zostanie włączony, a Wy będziecie móc dalej się świetnie bawić.

Palety

Autor: U.S. Fish and Wildlife Service Northeast Region
Źródło: http://www.flickr.com
Dodatkowe opłaty
Zawierając umowę, zawsze musicie na pewno doprecyzować sprawę dodatkowych płatności.

Niektóre miejsca bowiem pobierają płatności na przykład a to, iż do Waszej dyspozycji jest agregat mobilny, nawet jeśli nie zostanie on wykorzystany w tracie imprezy.

Interesuje Cię opublikowany w tym serwisie problem? Jeśli tak, to dodatkowo kliknij ten odnośnik – więcej przeczytasz tu.

Dodatkowe płatności mogą także obejmować przykładowo opłaty licznikowe za wykorzystany prąd czy gaz w trakcie wesela.