Jaką szeregówkę Wrocław nabyć, by żyć wygodnie?

Szeregówka Wrocław to dogodne pole przeróżnych propozycji. Przykładowa szeregówka Wrocław kosztuje 525 000 zł (4 705 zł/m2). Jest to cena za wielkość 111,59 m2, liczbę pokoi – cztery, liczbę pięter 1-piętrowy budynek, typ budynku – szeregowy, rok budowy – 2016, ilość łazienek – dwa, stan budynku – stan deweloperski, charakter – jednorodzinny, rodzaj wykonania – Ytong, ogrzewanie – CO gazowe, dach – dachówka, okna – plastikowe i garaż w budynku. Do tego media, czyli gaz, siła , prąd, woda i kanalizacja miejska.

Taki przykładowy domek na osiedlu to niebanalna propozycja zarówno dla Ciebie jak również Twojej rodziny. To szczególne miejsce, które może zaspokoić wszystkie najistotniejsze potrzeby nabywców, które pragną zamieszkać na przyjaznych terenach tętniących zielenią, bez wysokiej zabudowy, czyli w spokojnym i kameralnym miejscu.

Uważasz, że ten artykuł jest warty polecenia? Jeśli tak, to bez wątpienia zainteresuje Cię też ta rekomendowana oferta (https://convi.pl/tasmy-odporne-na-temperature/), ponieważ odnosi się do zbliżonej problematyki.

Sześciosegmentowa zabudowa szeregowa takiego domku z ogrodem, a także wraz z wydzieloną wewnętrzną drogą razem z dwustronnymi chodnikami do wyłącznego użytkowania przez mieszkańców pozwala zachować zarówno ciszę i spokój. Ponadto, ogrodzone osiedle wraz z bramą wjazdową z pewnością zagwarantuje bezpieczeństwo Twoich bliskich, a także umożliwi Twoim pociechom na ciche i sympatyczne spędzanie swojego czasu na pobliskim osiedlowym placu zabaw. Taki dom o powierzchni 111,59 m2, ma przestronny taras wychodzący na duży, rozłożysty i nasłoneczniony ogród, a także garaż z podjazdem. Na ten wyjątkowy warunek domu składa się parter, gdzie znajduje się wejściowy hol, duży salon z kominkiem, kuchnia wraz z jadalnią oraz łazienka i garaż. Na pierwszym piętrze mieszczą się trzy sypialnie, oraz druga łazienka. Dodatkowo przestronne poddasze stanowi komfortowe miejsce na urządzenia nie często używane oraz sentymentalne pamiątki z dawnych lat. Całość szeregówka Wrocław została zaprojektowana w sposób nadzwyczaj rozmyślny. Ścianka kolankowa, skosy dachu i sufity są dosyć wysoko, co z kolei zapewnią uczucie niemałej przestrzeni, tak aby zadowolić nawet wyjątkowo wymagających klientów. Więcej szczegółów na ten temat przeczytasz pod linkiem Do Poznania.

Nowoczesne osiedle

Autor: Milestone Management
Źródło: http://www.flickr.com

Taka przykładowa inwestycja umiejscowiona jest w przyjaznej dzielnicy na granicy sąsiadujących ze sobą osiedli. W takiej cenie domek cechuje się małą odległością od centrum, co umożliwia dojechać w 20 minut do Wrocławskiego Rynku. Dodatkowo osiedle szeregówki cechuje się przyjaznym, zielonym otoczeniem, niską zabudową jednorodzinną, a także bezpośrednim dostępem do komunikacji miejskiej, lokali handlowo-usługowych i placówek oświatowych. Ponadto, dobre drogi osiedlowe zrealizowana struktura techniczna, a także rozbudowa drogi o dwa pasy jezdni, co pozwala jeszcze lepiej skomunikować to miejsce. Niejeden domek zachęca do nabycia, bo objęty jest programem Mieszkanie dla Młodych.

W pobliżu dokmu jest basen, zabudowa niska, bank/bankomat, apteka oraz przychodnia/szpital, restauracje i kawiarnie. Do tego wyjątkowe połączenia z PKP, autobusami, centrum handlowym, przedszkolem, placem zabaw, szkołą podstawową oraz gimnazjum i sklepem. W takim koszcie jest zatem w czym wybierać. Taka szeregówka Wrocław jest warta swojej ceny. A takich propozycji jest na rynku więcej.